3/30. 3. Pa to je človeško, da nas motijo take misli; to je znamenje, da je duh še slab, ker se tako rad vdaja zvijačnemu sovražniku.
Njemu namreč ni mar, ali resnico govori ali laže, da nas le slepi ali moti; ali nas mami s sedanjimi rečmi ali straši s prihodnjimi, da nas le pogublja.
Tvoje srce naj se torej ne straši in ne plaši!








